בדרך כלל מ-4 עד 14 ימי עסקים, אך תמיד יש יוצא מן הכלל.

אנחנו משתמשים במצלמות Full Frame של יצרנים מובילים. כמו כן, בהזמנה מיוחדת אנחנו יכולים להשתמש במצלמת פורמט בינוני עם גב דיגיטאלי ברזולוציה של 80 מגה פיקסל, המאפשרת לספק לכם תמונות באיכות יוצאת דופן.

כן, אנחנו יכולים להגיע לאתרי הלקוחות שלנו ולפרוש סטודיו מאולתר. חשוב לזכור כי צילום בסטודיו מאפשר להגיע לאיכות מירבית ולהספק גבוה. נסיעה כרוכה בתוספת תשלום.

אנחנו נשמח להכיר אתכם!
השאירו פרטים באמצעות דף יצירת קשר או בטלפון.
בפגישה ניתן לקבל ייעוץ מקצועי לפרוייקט הצילום שלכם.

לשיקול דעתכם, אך ממש לא חובה. שלחו לנו את המוצרים ונדאג להחזיר לכם אותם יחד עם התמונות המוגמרות.

כדי לספק לכם את התוצאה הכי ומתאימה, עליכם להעביר לנו את הפרטים הבאים לפחות: מה נושא הצילום, מה מצלמים, כמה תמונות, מהן מטרות הצילומים. לאחר מכן תקבלו הצעת מחיר מסודרת. כשתאושר הצעת מחיר, נקבע תאריך לצילומים. כל התמונות יעברו עיבוד בתוכנות עריכה מקצועיות. בסיום התאריך ניתן יהיה להוריד את התמונות המוכנות דרך האינטרנט בצורה מאובטחת.

כל צלם הינו בעל סגנון ייחודי, ראיה צילומית אחרת, ידע, ניסיון וטכניקת צילום. לכן, התוצאות, בדרך כלל, שונות לחלוטין. נוסף על כך, צלמים עם מחירים נמוכים יחסית זמינים פחות ביחס לצלמים עם מחירים רגילים. כלומר, יש סיכוי טוב שהזמנתכם תתעכב לפרק זמן משמעותי. המלצה כללית – תבדקו את תיק העבודות של הצלם ולפי זה תחליטו.

התשובה הקצרה – כן, יש קשר. ככל שהמוצר גדול יותר ממדפסת ביתית, כך יש צורך בהתארגנות אחרת מבחינת סטודיו מרווח יותר, מקורות תאורה נוספים, אביזרי תאורה מיוחדים וגדולים במיוחד.

הוכח מדעית, כי תמונה מצוינת מוכרת ב-15%-50% יותר מתמונה טובה. באמצעות תמונה הלקוח מתתרשם מהרצינות שלכם, מאיכות המוצר, מגימוריו ומרמת היוקרה שלו.
יחד עם זאת, כל "חבילה" חייבת להיות טובה: מוצר טוב, תמונה איכותית ותוכן שיווקי מתאים. במידה והצילום יהיה באיכות ירודה, הלקוח לא ימהר לרכוש אצלכם. אנו מאמינים שנספק לך תמונות מצוינות, העומדות בסטנדרטים הגבוהים ביותר של רוב מוחלט המומחים בתחום.

נשמח לענות לכל שאלה נוספת בטלפון או בדואר אלקטרוני.

תצרו איתנו קשר!

עגלת קניות

  • אין מוצרים בעגלת הקניות.
שינוי גודל גופנים
ניגודיות